smart promocja

WIŚNIOWSKI smartCONNECTED
w ofercie specjalnej od 11.04.2017 do 30.06.2017

Pozwól sobie na komfort i bezpieczeństwo

Steruj zdalnie bramami i drzwiami | Korzystaj z możliwości geolokalizacji | Zostań w kontakcie ze swoim domem

smart promocja
smart promocja
smart promocja

Segmentowe bramy garażowe z napędem METRO

Trzy klasy bram segmentowych, PRIME, UniTherm, UniPro, zróżnicowane pod względem konstrukcji, wyposażenia, komfortu i estetyki to pełna oferta, która pozwala wybrać rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Wybierz automatyczną bramę garażową WIŚNIOWSKI wraz z inteligentnym systemem sterowania Connexoon lub Ri-Co i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem.

Grupy bram dostępne w ofercie specjalnej we wszystkich kolorach, wzorach i wymiarach:

– UniPro
– UniTherm
– PRIME

Kolory z palety RAL, okleiny imitujące drewno, stal i inne powierzchnie.

smart promocja

Drzwi wejściowe z zamkiem elektrycznym

Aluminiowe wejściowe drzwi  CREO i DECO, to idealne rozwiązanie dla tych, dla których liczy się oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. Decydując się na drzwi WIŚNIOWSKI wybierasz optymalne rozwiązanie łączące doskonałe parametry cieplne, ochronę przed hałasem oraz przed włamaniem z funkcjonalnością i estetyką.

Wybierz drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI z zamkiem elektrycznym wraz z inteligentnym systemem sterowania z Lock Controllerem io i Connexoon lub Ri-Co i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem.

Modele dostępne w ofercie specjalnej we wszystkich kolorach, wzorach i wymiarach:

– Drzwi CREO
– Drzwi DECO

Kolory mat struktura, paleta RAL, DECOR i okleiny.

smart promocja

Bramy ogrodzeniowe przesuwne i skrzydłowe

Bramy ogrodzeniowe wraz z systemem ogrodzeniowym wyznaczają przestrzeń stając się strażnikiem domowego zacisza. W oparciu o preferencje i wymagania konsumentów stworzyliśmy dziesiątki wzorów, które łatwo dopasować do tradycyjnej i nowoczesnej zabudowy. Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru do elewacji, stolarki otworowej czy elementów obiektu. Ponadto połączenie cynkowania ogniowego i malowania proszkowego gwarantuje wysokie walory estetyczne wraz z bezkonkurencyjną ochroną antykorozyjną.

Wybierz automatyczne bramy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI wraz z inteligentnym systemem sterowania Connexoon lub Ri-Co i ciesz się komfortem oraz bezpieczeństwem.

Modele dostępne w ofercie specjalnej we wszystkich kolorach, wzorach i wymiarach:

– Home Inclusive
– Modern
– Lux
– Style
– Vario
– Classic

Kolory z palety RAL

smart promocja

Dopłacając 299 zł netto do produktów z oferty specjalnej zyskujesz bramy i drzwi w wersji smartCONNECTED, dzięki którym możesz korzystać z możliwości Technologii Inteligentnych.

smart promocja
smart promocja

Produkty zaprezentowane w materiale niejednokrotnie posiadają wyposażenie specjalne i nie zawsze są zgodne z wykonaniem standardowym • Oferta obowiązuje od 11.04.2017 r. do 30.06.2017 r. w punktach sprzedaży Partnerów Handlowych marki WIŚNIOWSKI, uczestniczących w akcji promocyjnej. Do wszystkich cen netto należy doliczyć podatek 8% lub 23% w zależności od wysokości określonej przez stosowne przepisy. Ceny mają charakter sugerowanych cen odsprzedaży • Szczegóły w punktach sprzedaży Partnerów Handlowych oraz na www.wisniowski.pl/promocja • Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego • Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian • UWAGA: Kolory zaprezentowane w niniejszym materiale należy traktować wyłącznie poglądowo • Wszelkie prawa zastrzeżone • Powielanie i wykorzystywanie, również częściowe, tylko za pisemną zgodą WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ