OGRODZENIA PRZEMYSŁOWE

ogrodzenia przemysłowe

BRAMY PRZESUWNE

 

Wszystkie elementy bram wykonywane są z dużą dokładnością, dzięki czemu bramy przesuwne WIŚNIOWSKI charakteryzuje najwyższa jakość. Bezpieczne użytkowanie bram przesuwnych gwarantują m.in. wyłącznik przeciążeniowy, fotokomórki, listwy bezpieczeństwa czy ostrzegawcza lampa sygnalizacyjna. Automatyka może być w pełni kompatybilna z innymi systemami zabezpieczeń, np. z systemem przeciwpożarowym.

BRAMY SKRZYDŁOWE I FURTKI

 

 

Bramy skrzydłowe i furtki to uniwersalne rozwiązanie o solidnej konstrukcji dostępne w szerokiej ofercie wymiarów, w wersji jedno lub dwuskrzydłowej. Skrzydła bram i furtek mogą być wypełnione zarówno panelami kratowymi VEGA B, VEGA B Light, VEGA 2D, VEGA 2D Super jak i kształtownikami zamkniętymi, co pozwala na kompozycje jednolitego wyglądu ogrodzenia.

OGRODZENIA PANELOWE

 

Systemy paneli kratowych WIŚNIOWSKI to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Ze względu na swoją funkcjonalność, estetykę i parametry, systemy panelowych ogrodzeń kratowych sprawdzają się w każdych warunkach. Można wykorzystywać je zarówno w zabudowie miejskiej jak i na obszarach przemysłowych. Ogrodzenia z paneli kratowych są sztywne i wytrzymałe, nadają się do ogrodzenia obiektów użyteczności publicznej.

Zasieki Concertina

Drut typu Concertina to stabilny, trudniejszy do przecięcia drut kolczasty. Ze względu na swą budowę jest bardziej odporny na korozję i warunki pogodowe, wykonany z stali ocynkowanej służy na wiele lat. Przeznaczony do tworzenia trudnych do sforsowania zapór ogrodzeniowych w takich obiektach jak więzienia i areszty śledcze, a także obiekty strategiczne.

Ogrodzenia tymczasowe

Mobilne systemy ogrodzeniowe i barierki dostępne pewne bezpieczeństwo

Salon Partnerski

Bramy Okna Wiśniowski Drzwi Ogrodzenia

BRAMMET

Bramy Okna Wiśniowski Drzwi Ogrodzenia

Firma BRAMMET jako partner handlowym firmy WIŚNIOWSKI zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem bram, stolarki i systemów ogrodzeniowych.

Kontakt

44-100 Gliwice, ul. Bojkowska 3

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ