OGRODZENIA PRZEMYSŁOWE

ogrodzenia przemysłowe

BRAMY PRZESUWNE

 

Wszystkie elementy bram wykonywane są z dużą dokładnością, dzięki czemu bramy przesuwne WIŚNIOWSKI charakteryzuje najwyższa jakość. Bezpieczne użytkowanie bram przesuwnych gwarantują m.in. wyłącznik przeciążeniowy, fotokomórki, listwy bezpieczeństwa czy ostrzegawcza lampa sygnalizacyjna. Automatyka może być w pełni kompatybilna z innymi systemami zabezpieczeń, np. z systemem przeciwpożarowym.

BRAMY SKRZYDŁOWE I FURTKI

 

 

Bramy skrzydłowe i furtki to uniwersalne rozwiązanie o solidnej konstrukcji dostępne w szerokiej ofercie wymiarów, w wersji jedno lub dwuskrzydłowej. Skrzydła bram i furtek mogą być wypełnione zarówno panelami kratowymi VEGA B, VEGA B Light, VEGA 2D, VEGA 2D Super jak i kształtownikami zamkniętymi, co pozwala na kompozycje jednolitego wyglądu ogrodzenia.

OGRODZENIA PANELOWE

 

Systemy paneli kratowych WIŚNIOWSKI to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Ze względu na swoją funkcjonalność, estetykę i parametry, systemy panelowych ogrodzeń kratowych sprawdzają się w każdych warunkach. Można wykorzystywać je zarówno w zabudowie miejskiej jak i na obszarach przemysłowych. Ogrodzenia z paneli kratowych są sztywne i wytrzymałe, nadają się do ogrodzenia obiektów użyteczności publicznej.

Zasieki Concertina

Drut typu Concertina to stabilny, trudniejszy do przecięcia drut kolczasty. Ze względu na swą budowę jest bardziej odporny na korozję i warunki pogodowe, wykonany z stali ocynkowanej służy na wiele lat. Przeznaczony do tworzenia trudnych do sforsowania zapór ogrodzeniowych w takich obiektach jak więzienia i areszty śledcze, a także obiekty strategiczne.

Ogrodzenia tymczasowe

Mobilne systemy ogrodzeniowe i barierki dostępne pewne bezpieczeństwo

Salon Partnerski

Bramy Okna Wiśniowski Drzwi Ogrodzenia

BRAMMET

brammet

Firma BRAMMET jako partner handlowym firmy WIŚNIOWSKI zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem bram, stolarki i systemów ogrodzeniowych.

Kontakt

44-100 Gliwice, ul. Bojkowska 3

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ