AUTOMATYKA DO BRAM

automatyka do bram

Automatyka NICE

 

Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika.

Oferta Nice to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych.

Automatyka BFT

 

BFT automatyka projektowana na indywidualne potrzeby klienta. Napędy do bram skrzydłowych łatwa do zamontowania automatyka. Niezwykła rozmaitość możliwości zastosowania sprawia, że idealnie nadaje się ona również do obiektów prestiżowych pod względem architektonicznym. Automatyka do bram przesuwnych zapewniona niezawodność.

Automatyka Wiśniowski

NAPĘD AMPEROMETRYCZNE WYKRYWANIE PRZESZKÓD – zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia dolnej krawędzi skrzydła z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.

SZYNA Z ŁAŃCUCHEM – jest kompletnie złożona wraz z łańcuchem oraz wózkiem jezdnym. Ma to wpływ na szybki montaż jednocześnie eliminując błędy montażowe.

WBUDOWANA LAMPA SYGNALIZACYJNA

Salon Partnerski

Bramy Okna Wiśniowski Drzwi Ogrodzenia

BRAMMET

brammet

Firma BRAMMET jako partner handlowym firmy WIŚNIOWSKI zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem bram, stolarki i systemów ogrodzeniowych.

Kontakt

44-100 Gliwice, ul. Bojkowska 3

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ