smart PROMOCJA
Steruj bramą i wejściem do domu swoim smartfonem!

 

KUP bramę garażową, ogrodzeniową lub drzwi w ofercie promocyjnej Wiśniowski – teraz ze sterownikiem Ri-Co za darmo!
POBIERZ aplikację wBox z Google play lub App Store
KONTROLUJ wejście do domu swoim smartfonem!

smart promocja
W promocji smart promocja:
superciepła brama garażowa z napędem UniTherm, drzwi aluminiowe CREO z zamkiem elektrycznym, brama ogrodzeniowa z napędem w słupku, sterownik Ri-Co i aplikacja do sterowania za darmo do wszystkich promocyjnych bram oraz drzwi – od 4 kwietnia do 30 czerwca 2016 r. Sprawdź wewnątrz ulotki lub na www.wisniowski.pl/promocja

Superciepła, automatyczna brama garażowa UniTherm

Więcej zaoszczędzonej energii dzięki automatycznej bramie UniTherm ze skrzydłem o grubości 60 mm.

Dopłacając jedyne 10% do bramy z panelem 40 mm, zyskujesz bramę UniTherm ze skrzydłem o grubości 60 mm oraz sterownik Ri-Co gratis!

Brama garażowa UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu! Promocyjne bramy UniTherm dostępne w wymiarach typowych i specjalnych wraz ze sterownikiem Ri-Co, zapewniającym inteligentną kontrolę dostępu do Twojego garażu.

1) Dla bramy garażowej UniTherm o wymiarach referencyjnych 5500 x 2250 mm. 2) 20 tysięcy cykli, to prawie 14 lat sprawnego działania przy 4 cyklach dziennie.

Drzwi aluminiowe CREO

Więcej możliwości aranżacyjnych oraz większa efektywność energetyczna w Twoim domu i sterownik Ri-Co gratis!

W ofercie promocyjnej 10% rabatu na drzwi z zamkiem elektrycznym oraz sterownik Ri-Co gratis!

 

CREO to wyjątkowo stabilne i odporne na odkształcenia drzwi aluminiowe. Swój wyjątkowy charakter drzwi CREO zawdzięczają ogromnym możliwościom aranżacyjnym, które każdy może dostosować do swoich potrzeb. Promocyjne drzwi z zamkiem elektrycznym CREO dostępne wraz ze sterownikiem Ri-Co, zapewniającym inteligentną kontrolę dostępu do Twojego domu.

1) Dla drzwi aluminiowych CREO o wymiarach referencyjnych 1400 x 2500 mm.

Automatyczna brama przesuwna z napędem w słupie

 

Kupując automatyczną, przesuwną bramę ogrodzeniową z napędem w słupie, zyskujesz nowoczesne rozwiązanie zamknięcia swojej posesji oraz sterownik Ri-Co gratis!

W promocji ogrodzenia z kolekcji Classic, Vario, Modern, Premium, Style, Lux oraz Home Inclusive we wszystkich wzorach i wymiarach bez dopłaty za malowanie w kolorach Modern Graphite i Antracyt.

Samonośna konstrukcja przesuwnej bramy ogrodzeniowej zapewnia jej płynną pracę w każdych warunkach. To synonim niezawodności.
Dla bezpieczeństwa i wygody napęd tej bramy schowany jest w słupku zintegrowanym z konstrukcją, chroniąc urządzenie przed dostępem osób nieuprawnionych, a także przed czynnikami atmosferycznymi. Promocyjne bramy przesuwne dostępne wraz ze sterownikiem Ri-Co, zapewniającym inteligentną kontrolę dostępu do Twojej posesji.

 

1) Firma WIŚNIOWSKI udziela 10 lat gwarancji antykorozyjnej na: bramy ogrodzeniowe, furtki, segmenty i słupy ocynkowane ogniowo  i malowane proszkowo.

Produkty zaprezentowane w materiale niejednokrotnie posiadają wyposażenie specjalne i nie zawsze są zgodne z wykonaniem standardowym • Oferta obowiązuje od 04.04.2016 r. do 30.06.2016 r. w punktach sprzedaży Partnerów Handlowych marki WIŚNIOWSKI, uczestniczących w akcji promocyjnej • Szczegóły w punktach sprzedaży Partnerów Handlowych oraz na www.wisniowski.pl/promocja • Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego • Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian • UWAGA: Kolory zaprezentowane w niniejszym materiale należy traktować wyłącznie poglądowo • Wszelkie prawa zastrzeżone • Powielanie i wykorzystywanie, również częściowe, tylko za pisemną zgodą WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

 

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ