Promocja obowiązuje od 19.09.2016 r. do 30.11.2016 r.

PROMOCJA UniTherm

Kup automatyczną bramę garażową UniTherm i zyskaj potrójnie!

promocja UniTherm

Superciepłą, bramę
z panelem 60mm

Ultranowoczesny napęd METRO

5 lat gwarancji
on-site dla Twojego komfortu

Superciepła, automatyczna
brama garażowa
UniTherm z napędem METRO

 

Dopłacając jedyne 15% do bramy 40 mm zyskujesz bramę UniTherm ze skrzydłem o grubości 60 mm

 

Brama garażowa UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu!

Promocyjne bramy UniTherm dostępne z napędem METRO w pełnej ofercie kolorystycznej, w wymiarach typowych.

Nowoczesny design
i sprawdzona technologia
napędu METRO

 

Przekonaj się, że automatyczne bramy WIŚNIOWSKI z napędem METRO to pełna kontrola, komfort, bezpieczeństwo i niezawodność.

Napęd METRO to sprawdzona technologia Somfy połączona z wyjątkowym projektem obudowy, opracowanym odpowiednio do standardów stylistycznych WIŚNIOWSKI.
Efektem jest napęd o wyjątkowych parametrach technicznych i niebanalnej, jednocześnie ponadczasowej stylistyce.


METRO
jest propozycją napędu nowej generacji. Łączy świetne właściwości techniczne z pełną kontrolą, komfortem i bezpieczeństwem.  To precyzyjna konfiguracja układu napędowego oraz innowacyjne podejście do stylistyki.
Forma obudowy napędu METRO odzwierciedla ideę minimalistycznego designu, a klasyczna czarno-biała kolorystyka nadaje jej wyrafinowanej elegancji, zachowując lekkość i jednolitą całość bryły.

Nadajnik Pulsar umożliwia zdalne sterowanie bramą i zaprogramowanie aż 4 różnych urządzeń. Jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów co przekłada się na długoletnią sprawność urządzenia. Ergonomiczna podkładka umożliwia zamocowanie pilota w dowolnym miejscu, np.: na ścianie, czy desce rozdzielczej samochodu.

Kup w promocji bramę automatyczną
UniTherm z napędem METRO
i zyskaj 5 lat gwarancji Extended Care

 

Gwarancja Extended Care obejmuje automatyczne bramy garażowe WIŚNIOWSKI z napędem METRO. Regulamin dostępny na stronie internetowej pod adresem www.brammet.info/extended-care/

 

Produkty zaprezentowane w materiale niejednokrotnie posiadają wyposażenie specjalne i nie zawsze są zgodne z wykonaniem standardowym • Oferta obowiązuje od 19.09.2016 r. do 30.11.2016 r. w punktach sprzedaży Partnerów Handlowych marki WIŚNIOWSKI, uczestniczących w akcji promocyjnej • Szczegóły w punktach sprzedaży Partnerów Handlowych oraz na www.wisniowski.pl/promocja • Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego • Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian • UWAGA: Kolory zaprezentowane w niniejszym materiale należy traktować wyłącznie poglądowo • Wszelkie prawa zastrzeżone • Powielanie i wykorzystywanie, również częściowe, tylko za pisemną zgodą WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

 

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ