PROMOCJA SPEŁNIJ MARZENIE O BEZPIECZEŃSTWIE

PROMOCJA SPEŁNIJ MARZENIE O BEZPIECZEŃSTWIE

Każdy z nas bezpieczeństwo definiuje w odmienny sposób. Dla niektórych wiąże się ono z posiadaniem dużej ilości pieniędzy. Inni myślą w tym kontekście o stabilności i spokoju dla siebie oraz swojej rodziny. Wszystkich łączy jedno – bez poczucia bezpieczeństwa trudno wyobrazić sobie życie. Dla firmy Wiśniowski bezpieczeństwo jest priorytetem.

Stąd pomysł na szczególny konkurs do którego firma WIŚNIOWSKI zaprasza podopiecznych domów dziecka oraz fanów swojego fanpagea na portalu społecznościowym Facebook.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie dowolną techniką pracy poprzez którą dzieci w kreatywny sposób opowiedzą dlaczego chciałyby wyposażyć swoją placówkę w produkty marki WIŚNIOWSKI i czym dla nich jest bezpieczeństwo.

Jako największy polski producent bram, drzwi i ogrodzeń, codziennie kierujemy nasze produkty do wielu odbiorców w naszym kraju oraz poza jego granicami. Nasi klienci ufają nam, bo wiedzą, że wraz z wysokiejjakości produktem otrzymują poczucie bezpieczeństwa. Jest to dla nas bardzo ważne. Wykorzystując nasze produkty oraz zdobyte doświadczenie, chcemy pomóc w stworzeniu bezpiecznej przestrzeni wokół domów dziecka, by były one miejscem dającym jak najwięcej radości–informuje Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu w firmie Wiśniowski.

Między innymi dzięki Państwa głosom oddanym na konkretną pracę firma WIŚNIOWSKI wyposaży 10 takich miejsc w bezpieczne bramy, drzwi lub ogrodzenia, w zależności od potrzeb danej placówki – dodaje.

Laureatów konkursów wybiorą, przy pomocy aplikacji konkursowej,użytkownicy Facebooka. Głosowanie już się zaczęło i potrwa aż do 30 października 2015 r. Spośród 30 prac o największej ilości głosów, specjalnie powołana komisja wybierze ostatecznie 10 zwycięskich placówek. Otrzymają one od firmy WIŚNIOWSKI produkty wraz z ich profesjonalnym montażem.Wyniki zostaną ogłoszone w mikołajki, 6 grudnia 2015.

Gorąco zapraszamy do udziału!

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ