Podmurówki ogrodzeniowe

Systemowe podmurówki występują w różnych odmianach i wzorach

Podmurówki systemowe produkowane w wysokościach 0,2; 0,3 i 0,5m i szerokości 6cm oraz wysokości 0,2 i 0,25m przy szerokości 4cm.

Długość elementu jest zależna od zastosowanego ogrodzenia i wynosi dla większości standardowych ogrodzeń 2,38m (przęsła panelowe montowane na śrubę hakową) lub 2,48m (przęsła panelowe montowane na obejmie).

Ich łączenie wykonuje się za pomocą łączników betonowych w kształcie litery H co umożliwia montaż podmurówki bez ingerencji w ogrodzenie. Standardowe wysokości łączników to 0,2; 0,3; 0,4 i 0,5m.

W ofercie występują łączniki proste stosowane do połączeń na odcinku prostym, narożne do połączeń w narożnikach (standard kąt 90) i końcowe stosowane w miejscach zakończenia ogrodzenia furtki, bramy itp.

SPECJALNE ROZWIĄZANIA Podmurówka security

Podmurówka Security to specjalna wersja z innowacyjnym rozwiązaniem znacznie zwiększającym właściwości ochronne ogrodzenia zabezpieczanych obiektów. Dzięki zastosowaniu na górnej powierzchni deski osadzonych w niej tulei gwintowanych, wkręcane w nie śruby hakowe trwale łączą panel ogrodzenia z podmurówką.

System ten stosuje się przy ogrodzeniach, w których zachodzi potrzeba mocnego połączenia przęseł bądź siatki z podmurówką np. ogrodzenia jednostek wojskowych, ogrodzenia lotnisk, obiektów sportowych, farm hodowlanych itp.

Standardowa deska Security posiada tuleje gwintowane M8. Przy indywidualnych zamówieniach istnieje możliwość zastosowania innego rodzaju gwintu. Deski „Security” łączy się w ogrodzeniu za pomocą standardowych łączników.

Galeria Podmurówki ogrodzeniowe

Salon Partnerski

Bramy Okna Wiśniowski Drzwi Ogrodzenia

BRAMMET

brammet

Firma BRAMMET jako partner handlowym firmy WIŚNIOWSKI zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem bram, stolarki i systemów ogrodzeniowych.

Kontakt

44-100 Gliwice, ul. Bojkowska 3

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ