ZASIEKI concertina

zasieki concertina

Drut ostrzowy Concertina jest nowoczesną wersją drutu kolczastego

Drut typu Concertina to stabilny, trudniejszy do przecięcia drut kolczasty. Ze względu na swą budowę jest bardziej odporny na korozję i warunki pogodowe, wykonany z stali ocynkowanej służy na wiele lat.

Przeznaczony do tworzenia trudnych do sforsowania zapór ogrodzeniowych w takich obiektach jak więzienia i areszty śledcze, a także obiekty strategiczne.

Powszechnie stosowany w wojsku do budowy tzw. zapór mobilnych. Zasieki Concertina to drut ostrzowy zbudowany na kształt sprężyny, posiada ostre jak żyleta ostrza, dzięki czemu intruz, który chciałby pokonać zasieki poniósłby dotkliwe rany.

Zasieki Concertina są wykorzystywane do wzmacniania i poprawiania jakości istniejących ogrodzeń, czyniąc je znacznie trudniejszymi do pokonania.

UNIWERSALNE ROZWIĄZANIA

zasieki Koncertina

zasieki Płaskie

drut ostrzowy luzem

Siatka ostrzowa

Budowa drutu ostrzowego :

Drut nośny ocynkowany ze stali o podwyższonej wytrzymałości (twardości), wokół którego na całej jego długości zaciśnięta jest cienka taśma stalowa z wyciętymi ostrzami.

W celu zwiększenia sztywności i sprężystości, drut ostrzowy posiada dodatkowo kołnierz z blachy pomiędzy ostrzami. Co sprawia, że wyrób jest stabilniejszy i jeszcze trudniejszy do przecięcia.

Salon Partnerski

Bramy Okna Wiśniowski Drzwi Ogrodzenia

BRAMMET

brammet

Firma BRAMMET jako partner handlowym firmy WIŚNIOWSKI zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem bram, stolarki i systemów ogrodzeniowych.

Kontakt

44-100 Gliwice, ul. Bojkowska 3

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ