OGRODZENIA TYMCZASOWE

Mobilne systemy ogrodzeniowe

Przęsła mobilne ażurowe Euro

Charakteryzuje je rama spawana z czterech rur z oczkiem siatki 100 mm o grubości drutu 3,3 mm. Rama wykonana jest z rur o średnicach 30 mm (pozioma) oraz 40 mm (pionowa) z grubością ścianki 1,2 mm. Klienci mają do wyboru kilka wersji: standard, niską, wyrównawczą lub wersję wzmacnianą z dodatkową, poprzeczną rurą która wzmacnia konstrukcję. Wszystkie przęsła są wyprodukowane w procesie SmartWeld 100. Dodatkowo możliwe jest uzupełnienie ogrodzenia o bramy i furtki.

Przęsła mobilne ażurowe Ligh

Ekonomiczna alternatywa wersji Euro w bardzo dobrej cenie. Wyprodukowane są z ramy wykonanej z czterech rur o średnicach 25 mm (pozioma) i 40 mm (pionowa), ze ścianką o grubości 1 mm. Do wyboru klienci mają przęsła wykonane z siatką o grubości 3,3 mm lub o grubościach 2 i 3 mm. Wszystkie przęsła są wyprodukowane w procesie SmartWeld 100.

Przęsła pełne

Przęsło pełne o szerokości 2,3 m wyprodukowane z ramy wykonanej z kątowników i rur oraz blachy trapezowej. Dostępne są wersje z blachy ocynkowanej lub kolorowe (w tym również dwukolorowe). Można je łączyć ze wszystkimi rodzajami przęseł ażurowych oraz bramami i furtkami. Dostępne w tym systemie są również bramy i furtki z wypełnieniem z blachy.

UNIWERSALNE ROZWIĄZANIA

Przęsło pełne

Brama pełna

Przęsło Euro

Barierki ochronne pewne bezpieczeństwo

Barierka posiada rozstawne nóżki z stężeniem wzmacniającym.

Barierka Future Reflex Barierka Mannesmann z zamiennym paskiem odblaskowym, zdejmowany w każdej chwili albo zamontowany na stałe na solidnej metalowej płytce.

Furtka Event Powleczona czerwonym kolorem furtka wykorzystywana na imprezy masowe.

Barierka do szybkiego ogrodzenia terenu, zwłaszcza przy imprezach sportowych, koncertach, pracach drogowych.

Galeria Ogrodzenia tymczasowe

Salon Partnerski

Bramy Okna Wiśniowski Drzwi Ogrodzenia

BRAMMET

brammet

Firma BRAMMET jako partner handlowym firmy WIŚNIOWSKI zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem bram, stolarki i systemów ogrodzeniowych.

Kontakt

44-100 Gliwice, ul. Bojkowska 3

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ