BRAMY ogrodzeniowe SKRZYDŁOWE I FURTKI

NIEZAWODNE DZIAŁANIE – NAJWYŻSZY STOPIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Bramy ogrodzeniowe skrzydłowe i furtki to uniwersalne rozwiązanie o solidnej konstrukcji dostępne w szerokiej ofercie wymiarów, w wersji jedno lub dwuskrzydłowej.

Skrzydła bram i furtek mogą być wypełnione zarówno panelami kratowymi VEGA B, VEGA B Light, VEGA 2D, VEGA 2D Super jak i kształtownikami zamkniętymi, co pozwala na kompozycje jednolitego wyglądu ogrodzenia.

W zależności od potrzeb bramy skrzydłowe można wyposażyć w napęd sterowany za pomocą nadajnika bezprzewodowego bądź sterowania w trybie „Totmann”. Skrzydłowa brama z napędem standardowo wyposażona jest w wyłącznik przeciążeniowy, fotokomórki i lampę sygnalizacyjną, które są pewnym zabezpieczeniem, a jednocześnie podnoszą standard użytkowania bramy.

Skrzydła montowane do słupów za pomocą regulowanych zawiasów pozwalają na otwieranie bramy do 180°
Bezpieczna praca w każdych warunkach bram skrzydłowych i furtek potwierdzona jest znakiem CE.

WZORY WYPEŁNIEŃ

Bramy ogrodzeniowe System BASTION to rozwiązanie przeznaczone dla przemysłu. W zestawie z bramą lub furtką słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy LOCINOX. W bramie dwuskrzydłowej dodatkowo rygiel wraz z ogranicznikiem. Zabezpieczenie antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe. Skrzydło bramy lub furtki wypełnione kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji lub wypełnienie panelem kratowym VEGA B, VEGA 2D przykręconym do konstrukcji.

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji.

Brama dwuskrzydlowa z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, przykręconym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super, przykręconym do konstrukcji.

Brama dwuskrzydłowa z wypełnienie panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji

Bramy ogrodzeniowe System GARDIA to system przeznaczony dla domu i przemysłu. W zestawie z bramą lub furtką słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy LOCINOX. Zabezpieczenie antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe. Skrzydło bramy lub furtki wypełnione jest panelem kratowym Vega 2D o średnicy drutu 6/5/6 lub panelem kratowym Vega 2D Super 8/6/8. Panel kratowy wspawany do konstrukcji.

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D oraz Furtka z panelem kratowym Vega 2D.

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super oraz Furtka z panelem kratowym Vega 2D Super.

Bramy ogrodzeniowe System MODEST Konstrukcja bramy i furtki zaprojektowana z profili o przekroju 40×40 mm. W skrzydle zastosowano komplet zawiasowo-zamkowy. W bramie dwuskrzydłowej dodatkowo rygiel wraz z ogranicznikiem. Skrzydło bram i furtek wypełnione panelem ogrodzeniowym Vega B. Panele zgrzane z drutu o średnicy 5 mm. Panel przyspawany do konstrukcji w widoku od zewnątrz. Słupy bram i furtek stanowią integralną część wyrobu.Słupy zostały dostosowane do wymagań wytrzymałościowych całej konstrukcji. Słupy wyposażone w plastikowe daszki. Do produkcji słupów zastosowano profile o przekrojach: 80×80 mm.

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem panelem kratowym Vega B oraz Furtka z panelem kratowym Vega B.

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem panelem kratowym Vega B Light oraz Furtka z panelem kratowym Vega B Light.

Galeria Bramy skrzydłowe i furtki

Salon Partnerski

Bramy Okna Wiśniowski Drzwi Ogrodzenia

BRAMMET

brammet

Firma BRAMMET jako partner handlowym firmy WIŚNIOWSKI zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem bram, stolarki i systemów ogrodzeniowych.

Kontakt

44-100 Gliwice, ul. Bojkowska 3

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ