BRAMY PODWIESZANE PRZESÓWNE

BRAMA PRZESUWNA SlidePro

Sprawdzona konstrukcja bram w zmodyfikowanej wersji została dostosowana do nowego typu skrzydła wykonywanego z paneli do produkcji skrzydeł bram segmentowych. Dzięki temu SlidePro uzyskała wyjątkowe walory estetyczne, wyższe parametry wytrzymałościowe konstrukcji oraz bardzo dobry współczynnik termoizolacji.

Praktyczna funkcjonalność bramy SlidePro wynika z ograniczenia do minimum elementów, które oprócz zapewnienia nieskomplikowanego montażu ułatwi swobodną i bezawaryjną prace bramy. Możliwość montażu do sufitu bądź nadproża czyni bramę uniwersalną pod względem zastosowania. Podobnie jak inne typy bram o konstrukcji podwieszano przesuwnej, SlidePro może być wykonana w wersji jedno-, lub dwuskrzydłowej.

Budowa płaszcza z paneli ocieplonych termoizolacyjną pianką w połączeniu z systemem uszczelnień na całym obwodzie zapewnia bramie optymalne parametry przenikalności cieplnej, osiągając wartość na poziomie nawet U=2,07 [W/m2xK], co potwierdzają badania Instytutu Techniki Budowlanej.

Zastosowanie paneli z przetłoczeniem V w kolorze RAL 9006 z możliwością malowania strukturalnego w dowolnym kolorze z palety RAL (od wewnątrz kolor zbliżony do RAL 9002) nadają stylistyce bramy SlidePro minimalistycznego charakteru. Idealnie dopracowane detale konstrukcji i płaszcza potęgują wrażenie jednolitego wyglądu, dzięki czemu bramy te doskonale odnajdą się w nowoczesnych przestrzeniach.

BRAMA PODWIESZANA wypełniona blachą trapezową T – 10

Bramy przesuwne podwieszane wypełnione blachą trapezową T – 10 produkowane są w szerokiej ofercie wymiarów i należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań.

W razie konieczności doświetlenia wnętrza zamkniętego bramą podwieszaną przesuwną istnieje możliwość zastosowania okienek z podwójnej szyby akrylowej w poziomym lub pionowym układzie.

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

  • Osłona szyny jezdnej to walory estetyczne oraz ochrona szyny przed działa-niem opadów atmosferycznych.
  • Rolki łożyskowane zapewniają długoletnią i cichą pracę.
  • Poszycie bramy wykonane jest z blachy stalowej profilowanej w kształcie trapezu T–10, co zapewnia odpowiednią sztywność poszycia.
  • Bramę w wersji z ociepleniem można zamówić w celu poprawy izolacyjności cieplnej obiektu.
  • Kratka wentylacyjna montowana w dolnej części bramy, zapewnia utrzymanie przepływu powietrza w pomieszczeniu.
  • Połączenia skręcane elementów prowadzących ułatwiają regulację bramy.

GALERIA BRAMY PODWIESZANE PRZESUWNE

Salon Partnerski

Bramy Okna Wiśniowski Drzwi Ogrodzenia

BRAMMET

brammet

Firma BRAMMET jako partner handlowym firmy WIŚNIOWSKI zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem bram, stolarki i systemów ogrodzeniowych.

Kontakt

44-100 Gliwice, ul. Bojkowska 3

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ