BRAMY PODWIESZANE PRZESÓWNE

BRAMA PRZESUWNA SlidePro

Sprawdzona konstrukcja bram w zmodyfikowanej wersji została dostosowana do nowego typu skrzydła wykonywanego z paneli do produkcji skrzydeł bram segmentowych. Dzięki temu SlidePro uzyskała wyjątkowe walory estetyczne, wyższe parametry wytrzymałościowe konstrukcji oraz bardzo dobry współczynnik termoizolacji.

Praktyczna funkcjonalność bramy SlidePro wynika z ograniczenia do minimum elementów, które oprócz zapewnienia nieskomplikowanego montażu ułatwi swobodną i bezawaryjną prace bramy. Możliwość montażu do sufitu bądź nadproża czyni bramę uniwersalną pod względem zastosowania. Podobnie jak inne typy bram o konstrukcji podwieszano przesuwnej, SlidePro może być wykonana w wersji jedno-, lub dwuskrzydłowej.

Budowa płaszcza z paneli ocieplonych termoizolacyjną pianką w połączeniu z systemem uszczelnień na całym obwodzie zapewnia bramie optymalne parametry przenikalności cieplnej, osiągając wartość na poziomie nawet U=2,07 [W/m2xK], co potwierdzają badania Instytutu Techniki Budowlanej.

Zastosowanie paneli z przetłoczeniem V w kolorze RAL 9006 z możliwością malowania strukturalnego w dowolnym kolorze z palety RAL (od wewnątrz kolor zbliżony do RAL 9002) nadają stylistyce bramy SlidePro minimalistycznego charakteru. Idealnie dopracowane detale konstrukcji i płaszcza potęgują wrażenie jednolitego wyglądu, dzięki czemu bramy te doskonale odnajdą się w nowoczesnych przestrzeniach.

BRAMA PODWIESZANA wypełniona blachą trapezową T – 10

Bramy przesuwne podwieszane wypełnione blachą trapezową T – 10 produkowane są w szerokiej ofercie wymiarów i należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań.

W razie konieczności doświetlenia wnętrza zamkniętego bramą podwieszaną przesuwną istnieje możliwość zastosowania okienek z podwójnej szyby akrylowej w poziomym lub pionowym układzie.

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

  • Osłona szyny jezdnej to walory estetyczne oraz ochrona szyny przed działa-niem opadów atmosferycznych.
  • Rolki łożyskowane zapewniają długoletnią i cichą pracę.
  • Poszycie bramy wykonane jest z blachy stalowej profilowanej w kształcie trapezu T–10, co zapewnia odpowiednią sztywność poszycia.
  • Bramę w wersji z ociepleniem można zamówić w celu poprawy izolacyjności cieplnej obiektu.
  • Kratka wentylacyjna montowana w dolnej części bramy, zapewnia utrzymanie przepływu powietrza w pomieszczeniu.
  • Połączenia skręcane elementów prowadzących ułatwiają regulację bramy.

GALERIA BRAMY PODWIESZANE PRZESUWNE

PARTNER HANDLOWY

BRAMMET

Firma BRAMMET jako partner handlowym firmy WIŚNIOWSKI zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem bram, stolarki i systemów ogrodzeniowych. Dostarczamy także i montujemy automatykę do bram.

Kontakt

+48 32 270 75 75

gliwice@brammet.info

44-100 Gliwice, ul. Wrocławska 11

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ