BRAMY SEGMENTOWE PRIME

bramy segmentowe

ODKRYJ DOSKONAŁOŚĆ

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji.
Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Taka jest brama PRIME.Innowacyjna, dopracowana wkażdym szczególe odzwierciedla

Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz.
To wpełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej.Bramy segmentowe PRIME nie mają sobie równych, a klasyczna linia stylistyczna jest zapowiedzią tego co kryje się w inteligentnie zaprojektowanym wnętrzu bramy.

Bądź pierwszy, bądź PRIME. Poznaj wyjątkowe zalety unikatowej bramy PRIME!

ISTOTA RZECZY

Podczas projektowania unikatowego rozwiązania PRIME sięgnięto do sedna budowy bramy segmentowej. Ideą było osiągnięcie jak najlepszych parametrów izolacyjności, uzyskanie nieprzeciętnego efektu estetycznego wewnątrz garażu oraz zapewnienie wyjątkowego bezpieczeństwa użytkowania bramy.

Tak powstał unikalny na skalę światową panel INNOVO.
Jego zamknięta budowa, 5-warstwowe zagięcie blachy w miejscu mocowania zawiasów, zapewniają mocną konstrukcję, a wypełnienie ciepłą pianką o grubości 60 mm oraz specjalne systemy uszczelnień i osłon przekładają się na świetne parametry termoizolacji bramy.

W ten sposób zaprojektowana konstrukcja panelu umożliwiła zbudowanie perfekcyjnego płaszcza, czyniąc bramę PRIME
technologicznym iinnowacyjnym przełomem.

bramy segmentowe

Oryginalny panel INNOVO 60mm

1. Elastyczna osłona przestrzeni międzypanelowej
2. Aluminiowe profile mocujące osłonę
3. 5 warstw blachy w miejscu montażu zawiasów
4. Uszczelnienie międzypanelowe
5. Ukryty zawias
6. Pianka poliuretanowa

Nowe TRENDY DESIGNU

Bramy segmentowe PRIME to uniwersalna stylistyka, która daje poczucie komfortu, wysokiej wartości inowoczesnego luksusu. Wten sposób PRIME wyznacza nową filozofię designu w swojej kategorii.

Projekt PRIME zawiera najważniejsze cechy, które można zdefiniować jako swoisty minimalizm – oszczędność linii i syntezę formy, które odzwierciedlają postawę estetyczną, charakterystyczną dla nowoczesnej myśli architektonicznej.

Forma PRIME z pozoru staje się tłem. Idealnie zaprojektowana od wewnątrz zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i bogactwem wykończeń osłaniających ruchome elementy bramy. Każdy szczegół jest bezbłędnie dopracowany, potwierdzając ciągłość myśli projektantów istanowiąc absolutną esencję designu.

PRIME to design zorientowany na elegancką i ponadczasową prostotę, przełamując konwencje oczysto funkcjonalnym przeznaczeniu bramy garażowej. Projektując ją kładziono nacisk na każdy szczegół, bo o doskonałości decydują detale.

bramy segmentowe

Ikona BEZPIECZEŃSTWA

Bramy segmentowe PRIME łamią stereotypy w zakresie zabezpieczeń. To nie tylko wizja bramy o wysokich walorach estetycznych, ale również odzwierciedlenie troski o bezpieczeństwo. W PRIME do bezpieczeństwa podchodzi się całościowo – wykorzystano technologię by chronić, ale przede wszystkim by zapobiegać niebezpieczeństwu. Liczne, nowoczesne systemy zabezpieczeń elementów konstrukcji oraz części mechanicznych, pomagają chronić wszystkich użytkowników, czyniąc Twój dom bezpieczniejszy.

Wraz z idealnie zintegrowanym napędem PRIME staje się prekursorem technologicznym, który w każdym szczególe pokazuje, że jakość i bezpieczeństwo są w niej nierozerwalnie ze sobą związane. Poszczególne systemy, które składają się na bezpieczną bramę zależą od siebie i współgrają jednocześnie z niektórymi częściami konstrukcji. Tak jak stałe osłony prowadnic, ruchome osłony rolek, zintegrowana osłona wału sprężyn, boczne osłony wału i sprężyn oraz elastyczne, wewnętrzne osłony w miejscu łączenia paneli.

bramy segmentowe

BOCZNE OSŁONY WAŁU.

bramy segmentowe

ELASTYCZNE OSŁONY MIĘDZYPANELOWE

bramy segmentowe

PIONOWE OSŁONY PROWADNIC

bramy segmentowe

ZINTEGROWANA OSŁONA WAŁU I SPRĘŻYN

bramy segmentowe

RUCHOME OSŁONY ROLEK I PROWADNIC

bramy segmentowe

FOTOKOMÓRKI

OPTYCZNE CZUJNIKI NADOSŁONOWE

REWOLUCJA CIEPŁA

Termoizolacja wyróżnia PRIME, kwalifikując ją do produktów polecanych do obiektów energooszczędnych, anawet pasywnych.Jest odpowiedzią na potrzebę maksymalizacji zysków energetycznych oraz jak największego ograniczenia strat ciepła w budynku.
Do osiągnięcia takich właściwości bramy konieczne było uzyskanie jak najniższego współczynnika przenikania ciepła. Bramy segmentowe PRIME w pełni wykorzystują właściwości termoizolacyjne panelu INNOVO oraz zastosowanych wniej systemów uszczelnień, eliminując straty ciepła w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bram.

 

Koronne argumenty SKUTECZNEJ TERMOIZOLACJI

Wskaźnik U panelu INNOVO wynosi 0,33 W/m2K co przekłada się na termoizolację całej bramy garażowej. Nowy panel, podwójne uszczelnienie górne i dolne płaszcza bramy oraz osłony miedzypanelowe pozwoliły nam osiągnąć znakomity współczynnik przenikania ciepła.

DODATKOWE WEWNĘTRZNE USZCZELNIENIE GÓRNE

GUMOWE USZCZELKI (osłony międzypanelowe)

PODWÓJNA USZCZELKA DOLNA

USZCZELKA GÓRNA W BLENDZIE

USZCZELKI MIĘDZYPANELOWE

USZCZELKI BOCZNE

bramy segmentowe

 Napęd METRO

METRO to napęd nowej generacji. Harmonijne połączenie mocy, piękna i niezawodności, zaprojektowane w zgodzie z osiągnięciami najnowocześniejszych technologii. Powstał dzięki współpracy marek WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi. METRO posiada wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w obudowie zaprojektowanej zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI

ŁATWE PROGRAMOWANIE – wyświetlacz LCD oraz możliwość konfiguracji wielu parametrów
SYSTEM ZABEZPIECZEŃ OPTYCZNYCH – zapewniający zatrzymanie bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda.
MECHANICZNA BLOKADA ANTYWŁAMANIOWA – blokuje bramę w pozycji zamkniętej, zapobiega nieautoryzowanemu otwarciu bramy garażowej.
AMPEROMETRYCZNE WYKRYWANIE PRZESZKÓD – zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia dolnej krawędzi skrzydła z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.
DROGA RADIOWA RTS – Doskonałe, rozwiązanie oparte na innowacyjnej technologii Somfy pozwala na instalacje i rozbudowę systemu napędowego bez konieczności ingerowania w strukturę ściany. Stąd też jest to idealne rozwiązanie nie tylko do nowego budownictwa, ale przede wszystkim do modernizacji czy remontu. Intuicyjne programowanie i zastosowanie wyświetlacza umożliwia dostosowanie parametrów pracy i odpowiednią konfigurację funkcji.
AKUMULATOR AWARYJNEGO ZASILANIA – umożliwia on otwarcie i zamknięcie bramy w przypadku braku zasilania.
SZYNA Z CICHYM PASKIEM ZĘBATYM – zapewnia cichą pracę, co jest niezwykle ważne przede wszystkim w garażach połączonych bezpośrednio z budynkiem mieszkalnym i położonych blisko sypialni.

PULSAR

Nadajnik Pulsar umożliwia zdalne sterowanie bramą i zaprogramowanie aż 4 różnych urządzeń. Jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów co przekłada się na długoletnią sprawność urządzenia.

XTENDED CARE – 5 lat gwarancji na automatyczne bramy garażowe.
Gwarancja EXTENDED CARE umożliwia wydłużenie gwarancji standardowej do 5 lat dla kompletnego produktu: automatycznej bramy segmentowej, skonfigurowanej fabrycznie z napędem METRO.

WZORY PRZETŁOCZEŃ I STRUKTURY PANELI

BRAMA Z PRZETŁOCZENIAMI WYSOKIMI

BRAMA Z PANELI BEZ PRZETŁOCZEŃ

BRAMA Z APLIKACJAMI OZDOBNYMI

SMOOTHGRAIN

SILKLINE

SANDGRAIN

Dostępne KOLORY

Salon Partnerski

Bramy Okna Wiśniowski Drzwi Ogrodzenia

BRAMMET

brammet

Firma BRAMMET jako partner handlowym firmy WIŚNIOWSKI zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem bram, stolarki i systemów ogrodzeniowych.

Kontakt

44-100 Gliwice, ul. Bojkowska 3

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ