Brama MakroTherm XXL - funkcjonalność dużego kalibru

Brama MakroTherm XXL

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom bardzo wymagającego rynku przemysłowego, oferując wielkogabarytową bramę przemysłową MakroTherm XXL. To kolejny, innowacyjny produkt łączący sprawdzoną budowę bramy segmentowej z nowoczesnym płaszczem wykonywanym z paneli o grubości 60 mm.
To gigant w swojej klasie stworzony w oparciu o unikalne, sprawdzone rozwiązania technologiczne. Jego konstrukcja pozwala na wykonanie bram o maksymalnych wymiarach aż 10000 x 5000 mm (szer. x wys.).
Sercem bramy MakroTherm jest panel INNOVO o grubości 60 mm i współczynniku przenikania ciepła U=0,37 [W/m2xK], co przekłada się na termoizolację całej bramy na poziomie U=0,79 [W/m2xK] (dla bramy o wymiarach 5500×2250 [mm]).
Dzięki zawiasom wyposażonym w tuleje ślizgowe oraz podwójnym rolkom zyskujemy pewność, że brama będzie pracowała płynnie i cicho.
Gwarantowana minimalna liczba cykli to 25 000. Dodatkowo bramę MakroTherm cechuje wodoszczelność w klasie 2, odporność na obciążenie wiatrem w klasie 4, przepuszczalność powietrza w klasie 5 i izolacyjność akustyczna na poziomie Rw=24 [dB]. Brama MakroTherm XXL dostępna jest w wersji ręcznej i automatycznej, a trzy rodzaje prowadzenia – STL, HL, VL (standardowe, wysokie, pionowe) pozwolą dopasować ją do każdego pomieszczenia.
ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ