BRAMA GARAŻOWA PRIME – NOWA KLASA BRAM SEGMENTOWYCH

BRAMA GARAŻOWA PRIME PUNKT WYJŚCIA – INNOWACYJNY PANEL!

panel-innonovo

Aby stworzyć tak unikatowy produkt Firma WIŚNIOWSKI sięgneła do podstawy budowy bramy segmentowej – panelu. Panel Innovo został opracowany zgodnie z ideą współczesnego budownictwa energooszczędnego, którego głównym celem jest redukcja strat ciepła. Wskaźnik U panelu Innovo wynosi 0,37 W/m2 K, co przekłada się na parametry całej bramy garażowej. Panel o grubości 60 mm, dodatkowy system uszczelnień górnych i dolnych płaszcza oraz uszczelnienia międzypanelowe przekładają się na znakomity wynik współczynnika przenikania ciepła na poziomie         0,9 W/m2 K.

 

 

PERFEKCYJNE DZIAŁANIE – PRZEMYŚLANA KONSTRUKCJA!

Konstrukcja została wykonana tak by zapewnić maksymalnie płynną pracę bramy. Wpływają na nią specjalnie profilowane elementy konstrukcji nośnej i prowadnic oraz system ukrytych zawiasów, w których zastosowane zostały podwójne, regulowane rolki prowadzące skrzydło bramy w prowadnicach.

DESIGN – NOWATORSKIE POMYSŁY W ZGODZIE Z WARTOŚCIĄ KLASYKI!

Idealnie zaprojektowana brama PRIME zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, ale także bogactwem wykończeń. Jej stylistyka jest odzwierciedleniem wzorców klasycznej elegancji, pozostając w harmonii z nowoczesnymi zasadami projektowania. Efekt wizualny osiągnęliśmy między innymi dzięki malowanym elementom konstrukcji nośnej, prowadnic, a także okuć paneli. To walory estetyczne bramy oraz wnętrza garażu ale także dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne dla tych elementów.

Kształt panelu Innovo pozwolił na zastosowanie specjalnego systemu maskującego. Zarówno elementy mechaniczne bramy, jak i przestrzenie miedzy panelami zostały osłonięte za pomocą specjalnie przystosowanych do swojej funkcji maskownic. Tak zaprojektowany „visual” bramy PRIME to elegancja i prostota w najlepszym wydaniu.

WYŻSZY STANDARD KOMFORTU I BEZPIECZEŃSTWA!

PRIME nie tylko świetnie wygląda, ale również gwarantuje wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa, które jak zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Wszystkie zabezpieczenia opcjonalne dla innych modeli bram segmentowych (zabezpieczenie przeciążeniowe, hamulec bezpieczeństwa, fotokomórki), w bramie PRIME dostępne są jako wyposażenie standardowe, a dla podniesienia norm bezpieczeństwa rozbudowaliśmy je o system zabezpieczeń elementów konstrukcji i części mechanicznych. Są to stałe osłony prowadnic, ruchome osłony rolek, zintegrowana osłona wału i sprężyn, dwie boczne osłony wału i sprężyn oraz elastyczne, wewnętrzne osłony miejsc łączenia paneli.

somfy

INTELIGENTNA AUTOMATYKA!

Atutem bramy PRIME jest wyposażenie jej w napęd Dexxo PRO 3S RTS renomowanej firmy Somfy, przystosowany do pracy w systemie io-homecontrol®.

 

Wszystkie wymienione zalety bramy PRIME sprawiają, że wyprzedza ona swoje czasy i podnosi technologiczną poprzeczkę. Innowacje i nowoczesne technologie zastosowane w bramie PRIME to niewątpliwie kamień milowy w branży bram garażowych.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ