BALUSTRADY WIŚNIOWSKI – BALKON Z CHARAKTEREM

BALUSTRADY i OGRODZENIA JEDEN DESIGN

Rynek nieustannie inspiruje producentów do wychodzenia naprzeciw potrzebom Klientów.

Siłą napędową w branży budowlanej są często trendy które coraz bardziej zmierzają w stronę harmonijnego zagospodarowania przestrzeni wokół naszych domów.

Producent bram i ogrodzeń WIŚNIOWSKI rozszerzył ofertę ogrodzeń posesyjnych o systemowe balustrady balkonowe, dostępne w dwóch różnych wariantach wykonania. Pod względem stylistycznym propozycja marki WIŚNIOWSKI nawiązuje do najbardziej popularnych wzorów ogrodzeń, będących w portfolio firmy. Klienci mają szeroki wybór, łącznie jest t o ponad 3 5 wzorów, w standardzie ocynkowanych ogniowo i malowanych proszkowo.

Oferowane przez firmę WIŚNIOWSKI balustrady cechuje również niezwykła łatwość montażu: składają się one z modułów, które podczas instalacji po prostu łączy się w całość.

Balustrada we wzorze identycznym z ogrodzeniem stanie się dopełnieniem całości tworząc harmonijne połączenie budynku i jego otoczenia.

Atrakcyjność balustrad dodatkowo podnosi zastosowanie w procesie produkcji, podobnie jak przy ogrodzeniach, metody łączącej cynkowanie ogniowe z malowaniem proszkowym w Systemie DUPLEX – niezawodnej ochrony antykorozyjnej.

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ