AUTOMATYKA BFT

BFT INTELIGENTNA TECHNOLOGIA i BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

Nowy design produktów Firmy BFT automatyka projektowana na indywidualne potrzeby klienta. Napędy do bram skrzydłowych łatwa do zamontowania automatyka. Niezwykła rozmaitość możliwości zastosowania sprawia, że idealnie nadaje się ona również do obiektów prestiżowych pod względem architektonicznym. Automatyka BFT do bram przesuwnych zapewniona niezawodność. Projektowana na indywidualne potrzeby automatyka do bram przesuwnych funkcjonuje niezależnie od warunków atmosferycznych Firma BFT posiada bogatą ofertę produktową jak napędy, centrale sterujące, piloty, fotokomórki i wiele innych akcesoriów do bram.

Katalog:

Napędy skrzydłowe elektromechaniczne BFT

Zapory drogowe BFT

Przeznaczone są do intensywnej pracy. Służą do blokowania przejazdu w miejscach gdzie dopuszcza się nieograniczony ruch pieszych. Zapory drogowe są szczególnie zalecane w miejscach o dużych walorach architektonicznych lub wymagających szczególnej formy zabezpieczenia. Elektroniczna zapora BFT Stoppy MBB jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne, czego dowodzą przeprowadzane testy zderzeniowe. Standardowo wyposażona jest w oświetlenie LED, sygnalizator dźwiękowy oraz grzałkę.

Zapory drogowe BFT

Szlabany elektromechaniczne BFT

Są idealnym rozwiązaniem dla zarówno małych parkingów jak i bardzo dużych i intensywnie użytkowanych kompleksów parkingowych.

W elastyczny sposób możemy dobrać najlepsze rozwiązanie, a bardzo bogata gama akcesoriów umożliwia dostosowanie bariery do potrzeb użytkownika. Instalacja szlabanów zapewni pełną kontrolę ruchu na parkingu lub osiedlu.

Szlabany BFT współpracują z systemami parkingowymi i systemami kontroli dostępu.

Katalog:

Szlabany BFT

Salon Partnerski

Bramy Okna Wiśniowski Drzwi Ogrodzenia

BRAMMET

brammet

Firma BRAMMET jako partner handlowym firmy WIŚNIOWSKI zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem bram, stolarki i systemów ogrodzeniowych.

Kontakt

44-100 Gliwice, ul. Bojkowska 3

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ