Bezpieczne bramy przesuwne

Ciepłe bramy segmentowe

Energooszczędne okna i drzwi

Komfortowe bramy rolowane

Nowoczesne ogrodzenia

Solidne ogrodzenia panelowe

Tradycyjne bramy garażowe

Trwałe drzwi zewnętrzne

Wytrzymałe bramy przemysłowe

BRAMY GARAŻOWE

bramy garażowe

BRAMY SEGMENTOWE UniPro

Brama segmentowa UniPro zapewnia wyjątkowy komfort termiczny i akustyczny. Współczynnik przenikania ciepła: U=1,07 W/m2 x K, Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB Wybierając bramę UniPro zyskujesz ochronę budynku i domowników przed zimnem i hałasem.

BRAMY SEGMENTOWE UniTerm

Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO ogrubości 60 mm oraz zastosowanych wniej systemów uszczelnień. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,37 W/m²K, co przekłada się na znakomitą termoizolacje całej bramy owspółczynniku ciepła na poziomie 0,79 W/m²K*

BRAMY SEGMENTOWE PRIME

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji.
Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Taka jest brama PRIME.
Innowacyjna, dopracowana wkażdym szczególe odzwierciedla Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz.

Bądź pierwszy, bądź PRIME.

BRAMY ROLETOWE

 

Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd.

Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

BRAMY UCHYLNE i ROZWIERNE

 

 

Bramy uchylne i rozwierne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy. O popularności bram uchylnych i rozwieranych decyduje prosta i solidna konstrukcja.

Bramy garażowe, bramy roletowe, bramy uchylne i rozwierne zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem. Obejmujemy swym zasięgiem cały Śląsk