OKNA

Energooszczędne Okna Gliwice

Oferujemy Państwu okna wiodących producentów w Polsce stolarki PVC i Alumniowej takich firm jak Drutex, Veka, Aluplast, Wiśniowski.

okna gliwice

Okna Drutex

 

Oferujemy Państwu okna jednego z największych producentów w Polsce stolarki okiennej PVC – firmy „Drutex .  Jako odbiorca jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkt najwyższej europejskiej jakości, spełniający rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa potwierdzone wieloma certyfikatami.

Okna Veka

Nowatorski 6-komorowy system VEKA o głębokości zabudowy 90 mm (szerokość ościeżnicy) zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie: Przy zastosowaniu szyby standardowej (Ug=1,0 lub 1,1 W/m2K) i ramy bez wkładu termicznego uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła U w=1,1 do 1,2 W/m2K. W wariancie z zespoleniem trójszybowym (Ug=0,7 W/m2K) i wkładem termicznym, współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi Uw=0,9 W/m2K, co kwalifikuje konstrukcję do zastosowania w domach energooszczędnych (pasywnych) i przy termomodernizacji.

Okna Aluplast

IDEAL 8000 to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla uzyskania ponadprzeciętnych właściwości, gwarantujących ciepło, ciszę i wyjątkową estetykę okna.

To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy oczekują komfortu mieszkania na najwyższym poziomie.

System IDEAL 8000 to klasyczna konstrukcja z uszczelnieniem środkowym, co gwarantuje ponadprzeciętne właściwości w zakresie szczelności konstrukcji, izolacji termicznej i akustycznej.

Stolarka stalowa i aluminiowa

 

 

Nieograniczone możliwości projektowania elementów, pozwalają uzyskać drzwi, okna, ścianki i fasady o wysokich walorach estetycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb inwestycji.

Parapety CELKO

 

Oferujemy Państwu pełną gamę parapetów wewnętrznych MDF firmy CELKO, stanowiących nie tylko podparcie dla okna, ale przede wszystkim spełniających funkcje elementów wykończenia wnętrz.

Parapety CERPOL

 

 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór kolorystyki, ciekawe wzornictwo o dowolnych wymiarach i kształtach, od standardowych po nietypowe, na indywidualne zamówienie. W ofercie znajdują się parapety o grubości 3cm i 2 cm, standardowo wykończone posiadają polerowaną powierzchnię, zaokrąglone narożniki, fazowany brzeg.

Maskownice grzejnikowe

 

Prezentujemy nowoczesne maskownice grzejnikowe firmy Proform, które w wyjątkowy sposób ozdobią przestrzeń w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, salonach, sypialniach, a także pomieszczeniach biurowych. Produkty powstają na bazie wodoodpornej płyty MDF, odpowiednio wykrojonej z fantazyjnymi wycięciami i żłobieniami, które dodają dekoracyjności produktom. Materiał odporny jest na uszkodzenia mechaniczne i przez długi czas zachowuje estetyczny wygląd.

PARTNER HANDLOWY

BRAMMET

Firma BRAMMET jako partner handlowym firmy WIŚNIOWSKI zajmuje się sprzedażą, dostawą oraz montażem bram, stolarki i systemów ogrodzeniowych. Dostarczamy także i montujemy automatykę do bram.

menu

STRONA GŁÓWNA

o nas

oferta

aktualności

Galeria

realizacje

kontakt

Polityka prywatności

Kontakt

+48 662 103 424

gliwice@brammet.info

44-100 Gliwice, ul. Wrocławska 11

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ