Bezpieczne bramy przesuwne

Ciepłe bramy segmentowe

Energooszczędne okna i drzwi

Komfortowe bramy rolowane

Nowoczesne ogrodzenia

Solidne ogrodzenia panelowe

Tradycyjne bramy garażowe

Trwałe drzwi zewnętrzne

Wytrzymałe bramy przemysłowe

Drzwi

 

drzwi zewnętrzne stalowe

Drzwi KMT

 

Dzięki uzyskanym bardzo dobrym parametrom izolacji cieplnej, drzwi KMT PLUS 75 passive pozwalają na znaczne ograniczenie zużycia energii, dlatego doskonale sprawdzają się w domach pasywnych i energooszczędnych.

Ud = 0,75 W/m2k – dot. skrzydła pełnego z ościeżnicą TERMA
Ud = 0,88 W/m2k – dot. skrzydła pełnego z ościeżnicą ENERGY
Ud = 0,92 W/m2k – dot. skrzydła przeszklonego z ościeżnicą TERMA
Ud = 0,96 W/m2k – dot. skrzydła przeszklonego z ościeżnicą ENERGY

Drzwi CAL

 

Firma „CAL” działa od 1985 roku, jest spółką o udziale w 100% polskim. Produkuje drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne . Przeróbka drewna od dłużycy pozyskanej w Lasach Państwowych poprzez przetarcie, suszenie, klejenie  aż po montaż i ostateczne lakierowanie gotowych drzwi pozwala zachować kontrolę na każdym etapie i uzyskać wyrób finalny o wyjątkowej jakości.W ofercie są standardowe rozwiązania, jak i modele na zamówienie .

Drzwi STOLPAW

 

Drzwi wejściowe to istotny element każdego domu. Pełni funkcję estetyczną, a jednocześnie chroni nas przed nieproszonymi gośćmi, hałasem oraz zimnem.

Firma Stolpaw, specjalizujący się w produkcji drzwi, szczyci się 35-letnim doświadczeniem. O jego ciągły rozwój i doskonalenie technologii produkcji dba już trzecie pokolenie właścicieli.

Na szczególną uwagę zasługuje nowa seria drzwi STOLTERM charakteryzuje się najniższym wskaźnikiem przenikalności ciepła na poziomie UD: 0,57 W/m2K

Drzwi WIŚNIOWSKI

 

 

Swój wyjątkowy charakter CREO zawdzięczają ogromnym możliwościom aranżacyjnym, które każdy może dostosować do swoich potrzeb. Możesz skomponować drzwi wybierając według uznania detale, kolory, szyby, dzięki czemu uzyskasz spersonalizowany wzór, który współgra z Twoim stylem i wyraża Twoją osobowość.

Drzwi zewnętrzne stalowe, drzwi aluminiowe, drzwi drewniane, zajmujemy się sprzedażą, dostawą oraz montażem. Obejmujemy swym zasięgiem cały Śląsk