Bezpieczne bramy przesuwne

Ciepłe bramy segmentowe

Energooszczędne okna i drzwi

Komfortowe bramy rolowane

Nowoczesne ogrodzenia

Solidne ogrodzenia panelowe

Tradycyjne bramy garażowe

Trwałe drzwi zewnętrzne

Wytrzymałe bramy przemysłowe

Automatyka BFT

 

BFT INTELIGENTNA TECHNOLOGIA i BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

automatyka bft

Nowy design produktów Firmy BFT automatyka projektowana na indywidualne potrzeby klienta. Napędy do bram skrzydłowych łatwa do zamontowania automatyka. Niezwykła rozmaitość możliwości zastosowania sprawia, że idealnie nadaje się ona również do obiektów prestiżowych pod względem architektonicznym. Automatyka BFT do bram przesuwnych zapewniona niezawodność. Projektowana na indywidualne potrzeby automatyka do bram przesuwnych funkcjonuje niezależnie od warunków atmosferycznych Firma BFT posiada bogatą ofertę produktową jak napędy, centrale sterujące, piloty, fotokomórki i wiele innych akcesoriów do bram.

Katalog:

Napędy skrzydłowe elektromechaniczne BFT

Napędy- skrzydłowe- elektromechaniczne-BFT

Zapory drogowe BFT przeznaczone są do intensywnej pracy. Służą do blokowania przejazdu w miejscach gdzie dopuszcza się nieograniczony ruch pieszych. Zapory drogowe są szczególnie zalecane w miejscach o dużych walorach architektonicznych lub wymagających szczególnej formy zabezpieczenia. Elektroniczna zapora BFT Stoppy MBB jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne, czego dowodzą przeprowadzane testy zderzeniowe. Standardowo wyposażona jest w oświetlenie LED, sygnalizator dźwiękowy oraz grzałkę.

Katalog:

Zapory drogowe BFT

zapory-drogowe-BFT

Szlabany elektromechaniczne BFT są idealnym rozwiązaniem dla zarówno małych parkingów jak i bardzo dużych i intensywnie użytkowanych kompleksów parkingowych.

W elastyczny sposób możemy dobrać najlepsze rozwiązanie, a bardzo bogata gama akcesoriów umożliwia dostosowanie bariery do potrzeb użytkownika. Instalacja szlabanów zapewni pełną kontrolę ruchu na parkingu lub osiedlu.

Szlabany BFT współpracują z systemami parkingowymi i systemami kontroli dostępu.

Katalog:

Szlabany BFT

szlabany-BFT